Easier.

Myślisz, że tego nie widziałam? Widziałam.
Wszystko można stracić, nic nie jest pewne i właśnie wszystko jest tak piękne. I właśnie dlatego nie odkładaj niczego na później - jeśli chcesz kogoś kochać, zrób to, kochaj tę osobę tu i teraz. Kochaj. Nikt nie wie co stanie się za moment. W następnej chwili możesz nie mieć już szansy na tę chwilę szcześcia, a wtedy będziesz żałować do końca życia. Mogłeś kochać, mogłeś żyć.
Jeśli bym tego nie zrobiła, dopadłby mnie taki ogromny żal. Gdybym traciła chwilę na rozmyślanie i zamartwianie się tym, co za parę chwil przyniesie przyszłość - graniczyło by to z samobójstwem.

Wszystkie ideologie, wszystkie ideały, wywołują samopotępienie, ponieważ wytwarzają w umyśle określony obraz. A gdy zaczniesz się z nim porównywać zawsze będziesz czuć, że czegoś Ci brakuje... Pozwól więc sobie na złość, seks, zachłanność - celebruj życie.

Do rzadkości należy odnalezienie osoby, która idealnie do Ciebie pasuje. Kiedy jednak to szczęście się komuś przydarzy, jego życie jest pełne muzyki; są dwa ciała, ale jedna dusza, choćby przez moment - kiedy trwają przytuleni do siebie, wtedy wszystko wydaje się być takie proste. Są pełni tańca. Oklepane? Być może.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dzisiaj "Słowem w sedno"

A little bit of feelings..

1 Year = 365 Opportunities